Specialisté na selfie tyče se spouští.
577 106 233

  • S tlačítkem pro vyfocení
  • Propojení přes Bluetooth nebo kabel
  • Teleskopická rukojeť
  • Podpora většiny telefonů (iPhone a Android)
Spoušť přímo na tyči
Skladná konstrukce
Snadné spárovnání
Stabilní firma od roku 1992

Selfie tyč pro Samsung

Už jste si pořídili selfie tyč? Pokud ne, je nejvyšší čas to napravit. Hit focení tzv. selfie je mimořádně populární nejen mezi mladou generací, ale i u všech vášnivých cestovatelů. Díky selfie tyči můžete pořídit snímky z nejrůznějších úhlů, hromadné fotky s Vašimi přáteli apod. Také již nebudete muset nikoho obtěžovat, aby Vás vyfotil, díky teleskopické tyči to zvládnete hravě sami. Můžete si vybrat ze dvou provedení, buď si můžete pořídit tyč s kabelem, který jednoduše připojíte do konektoru od sluchátek (3,5mm jack) nebo tyč s bluetooth, tedy s bezdrátovým připojením. Obě provedení lze jednoduše připojit k mobilnímu telefonu. U novějších typů telefonů proběhne spárování tyče s mobilem automaticky, pokud se tak u vašeho telefonu nestane, následující kroky nastavení jsou snadné. V pokročilém nastavení fotoaparátu klikněte na tlačítko hlasitosti a nastavte jej jako snímač fotoaparátu. Pokud vám to váš telefon neumožňuje, stáhněte si aplikaci pro selfie tyč např. Camera 360 Ultimate, která problém rychle vyřeší.

Samsung Galaxy

Do držáku na selfie tyči lze vložit telefony se šířkou až 8 cm. To činí kompatibilitu selfie tyče s většinou modelů Samsung Galaxy včetně oblíbeného Samsung Galaxy S6.

Selfie tyč pro Samsung, iPhone, Huawei, Sony a další - je kompatibilní se všemi typy chytrých telefonů. Selfie tyč však můžete upevnit i na klasický foťák, stačí pouze odšroubovat uchycení telefonu a přišroubovat tyč k foťáku na místo stativu. Tyč je skladná a také teleskopická, takže si ji můžete vzít všude s sebou a budete vždy připraveni na super fotky. Selfie je nyní obrovským hitem na sociálních sítích, vyfoťte sebe i své známé a sdílejte vaše fotografie. Stačí pár kliknutí a každý se dozví, kde jste byli na výletě. Užívejte si volné chvíle s přáteli a vytvořte si pár fotek na památku.Selfie tyče TopSelfie.cz

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

O nás

© 2019 NOVAK´S International s.r.o. distributor selfie tyčí. Tvorba webových stránek Zlín - SEO